سازه چادری – کاربرد سازه چادری

سازه چادری سالن‌های آمفی تئاتر

سازه چادری آمفی تئاترها توسط شرکت سازه‌ های چادری سایتن طراحی شده  و ساخته می‌شود. که مکان های روباز برای اجرای موسیقی و صحنه است. سالن‌ های آمفی تئاتر که ساختیم. از گروههای محلی نسبتاً ساده در پارکهای عمومی است. تمام فضا ها دارای عملکرد صوتی تنظیم شده با صندلی های پوشیده از سقف چادری می‌باشد. با ساخت نیمی از زمان و تقریباً نیمی از هزینه یک ساختمان معمولی، سازه‌ های غشایی کششی با دقت ساخته شده. ما به معماران، برنامه ‌ریزان شهر و توسعه ‌دهندگان جایگزین خوبی برای ساخت و سازهای معمولی می‌دهند.

سازه چادری

سازه چادری

ساختار سازه آمفی تئاتر

اشکال، فرم‌ها و سطحی وجود دارد که می‌توانیم با یک معماری سازه ‌های پارچه‌ای سبک ایجاد کنیم که با هیچ روش ساخت دیگری قابل تکرار نیست. سازه‌های غشایی از نگهداری کم، نور طبیعی فراوانی برخوردار بوده و از دوام بالایی برخوردار هستند. برخی از سقف آمفی تئاتر که ما توسعه می‌دهیم، مشاغل تجاری توسط شرکت‌هایی است که قصد دارند از سالن‌هایی برای کنسرت یا اجرای برنامه استفاده کنند. در حالی که برخی دیگر پروژه‌های شهرداری هستند. که در آن شهرها علاقمند به ایجاد محلی مانند سازه چادری برای اجرای عمومی و مکانهای اجتماع خود هستند. نوارهای باند، غرفه‌های گروه و سالن‌‌های آمفی‌تئاتر به طور فزاینده‌ای در شهرهایی که به دنبال توسعه اقتصاد محلی خود هستند.

محلی برای برگزاری:

ارکسترها

گروه‌های موسیقی

گروه‌های کر

اجراهای تئاتری

و سایر رویدادهای اجتماع مانند نمایشگاه برگزار می‌ شود، رواج یافته است.

سازه چادری

سازه چادری

سازه چادری

سازه چادری

سازه‌های چادری پارکینگ

ما ساختارهای متنوعی را برای پشتیبانی از عملیات حمل و نقل مانند سایبان، پیاده‌روهای سرپوشیده، ورودی‌ های روکش شده، سازه‌ چادری برای مناطق ورود و خروج و ساختارهای پارکینگ ایجاد کرده‌ ایم. سازه ‌های پارچه ایستگاه اتوبوس ما به مقامات ترانزیتی اجازه می دهد. تا با طراحی معماری مدرن، از مشتری در برابر آب و هوا مناسب استفاده کنند. مقیاس پذیری ساختارهای پارچه کششی ما به ما امکان می‌دهد. تا روی پروژه ‌هایی اعم از ایستگاه‌ های اتوبوس نسبتاً کوچک تا پایانه های بزرگ اتوبوس مرکزی کار کنیم.

سازه چادری کششی راه آهن سبک

یک شرکت معتبر سازه چادری ساختار غشای کششی را به عنوان اجزای گسسته یا یکپارچه برای معماری ایستگاه قطار طراحی و ساخته است. در نیمی از زمان و تقریباً نیمی از هزینه ساخت و سازهای معمولی که ساخته شده‌اند. سازه پارچه‌ای کششی با دقت ساخته شده ما به معماران، برنامه ریزان شهری و توسعه دهندگان گزینه جایگزین خوبی برای ساخت و سازهای معمولی می‌ دهند. اشکال، اشکال و سطحی وجود دارد که ما می‌توانیم با معماری پارچه ای سبک وزن ایجاد کنیم که با هیچ روش دیگری از ساخت آن قابل تکرار نیست.

سایبان چادری ورزشگاه‌ها

طراحی و ساخت سایبان‌های غشایی با سازه پارچه ای، سازه های سقفی، و پاکت های ساختمان ETFE برای استادیوم ها تخصص تیم سایتن است. ما با معماران، توسعه دهندگان و پیمانکاران عمومی پیشرو در صنعت کار می‌کنیم. تا برخی از ورزشگاه های نمادین در سراسر جهان را تولید کنیم. مقیاس‌پذیری ساختارهای ما به ما امکان می‌دهد. تا در ساختمان هایی از سطح مدارس دولتی تا ورزش های حرفه‌ای و ورزشگاه های المپیک کار کنیم. فقط در بخش کمی از وزن شیشه از مواد ممتد:

ETFE

PTFE

PVC

استفاده می‌شود. که ساختارهای خود را از حداقل ساختار ساختاری پشتیبانی می کنیم که به ما امکان می‌دهد. ساختار غشایی کششی شگفت انگیز و خیالی را ایجاد کنیم. که قبلاً تصور نشده است. سازه های استادیوم غشایی کششی ما از تعمیر و نگهداری کم هستند. می توانند به گونه‌ای طراحی شوند که نور روز فیلتر شود و پایدار باشد.

سایبان چادری فرودگاه

سایتن طراحی و ساخت سازه چادری کششی را برای فرودگاه‌ ها انجام می‌دهد. ما با معماران پیشرو در صنعت، توسعه دهندگان و پیمانکاران عمومی کار می کنیم. تا برخی از نمادین ترین ساختار های فرودگاهی در سراسر جهان را تولید کنیم. ما ساختارهای متنوعی را برای پشتیبانی از عملیات فرودگاهی مانند:

سایه‌بان‌ها

پیاده‌ روهای سرپوشیده

ورودی‌ های روکش شده

آلاچیق ویلایی

آلاچیق چتری

سقف پارچه‌ای

سایبان چتری

سایبان تراس

سازه چادری

برای مناطق ورود و خروج و سقف پارکینگ ایجاد کرده‌ایم. مقیاس پذیری ساختارهای پارچه ای کششی ما به ما امکان می دهد تا روی پروژه‌ هایی اعم از فرودگاه های منطقه‌ای نسبتاً کوچک تا برخی از بزرگترین فرودگاه های بین‌المللی کارآمد کار کنیم.

متریال

پارچه مصرفی در سازه‌های چادری با طول عمر بالای بیست سال و اشتعال پذیری کم مورد استفاده قرار می‌گیرد . در برخی از پارچه‌ ها به دلیل عدم اشتعال و استفاده از روکش خاص بر روی سطوح بیرونی و پارچه مصرفی قابلیت ضد UV و قابلیت خود تمیز شوندگی را به سازه بخشیده است. با توجه به کشش پارچه  مقدار وزن آن تعیین می شود. برای استراکچر سازه‌ های پارچه ای با توجه به نیاز سازه از لوله، قوطی و خرپا با آلیاژهای مختلف می باشد . پوشش‌های گالوانیزه و رنگ‌های صنعتی مقاوم در برابر شرایط جوی گوناگون استفاده می‌شود. اتصالات پارچه به استراکچر در سازه‌های غشایی توسط ورق‌های فولادی برش خورده می‌باشد . در ساخت این نوع ورق ها از دستگاه CNC و آلیاژهای با مزیت ضد زنگ زدگی استفاده می شود.

طراحی اجرا و نصب سایبان چادری

  • تشخیص نوع کاربری سازه
  • بررسی محل مورد نظر برای نصب سازه جهت اجرا
  • نقشه برداری از محل نصب سازه فرم و مدل سازه پارچه‌ای
  • فرم یابی و هماهنگی با کارفرما طبق نیاز سازه اقدام به صفحه گذاری جهت اتصال ستون و تیرک ها
  • انتقال استراکچر سازه به محل نصب و مونتاژ استارکچر در محل نصب
  • نصب پوشش سازه‌های پارچه‌ای بر روی استراکچر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست