سایبان چتری

سایبان چتری چیست؟

سایبان چتری به عنوان نوعی از سایبان بسیار کارآمد محسوب میشود و یکی از دلایل اصلی آن هم طرح ها و مدل های متفاوت و زیبایش است که می توانید هر کدام از آنها را با هر اندازه ای در نظر گرفته و تهیه کنید. همچنین استفاده از آن در هر جایی مثل ساختمان های اداری ، مسکونی ، مکان های تفریحی ، گردشگری ، مغازه های ویتامینه و … استفاده می شود چراکه به راحتی می توانید هر مقدار فضای بازی را بپوشانید و از سایه ی آن استفاده کنید.

سایبان چتری

بیشتر ویلاهایی که استخر دارند از این سایبان استفاده می کنند تا در زمانی که بعد از شنا کردن حسابی می خواهند استراحت کند، آفتاب رنگ پوست آنها را سیاه نکند.

اینکه ضرری به پوستشان نرسد درست است که خورشید بعضی اوقات برای پوست لازم است اما زیاد از حدش هم برای ضرر های مخصوص به خودش را دارد.

 

سایبان چتری

 

سایبان‌چتری اجازه ی اینکه ذره ای آفتاب و گرما به پوست شما برسد را نمی دهد و میتوانید با یک نوشیدنی خنک استراحتتان را زیر سایبان تکمیل کنید.

همچنین اگر چتر سایبان چتری شما از نوع ریلی باشد، یعنی زیر پایه های آن چرخ گذاشته باشند به راحتی می توانید آن را جابجا کنید و در هر جایی که خواستید قرار دهید از سایه ی ایجاد شده توسط سایبان استفاده کنید.

این سایبان در چه مکان هایی به کار می رود؟

  • در ویلا ها و کنار استخر ها

  •  در پاسیو و بالکن منازل

  •  استفاده در فضاهای نمایشگاهی

  •  محوطه باز رستوران و کافی شاپ و مراکز تجاری

  •  مراکز تفریحی مانند هتل‌ها، شهربازی‌ها و پارک‌ها

  •  در روف گاردن ( باغچه در پشت بام ) منازل

انواع چتر برای این سایبان:

چتر آفتابی:

این چتر به صورت یک چتر گرد بر روی یک میله طراحی شده و بیشتر برای سایه افکنی بر روی صندلی‌ای تک نفره کنار استخر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چتر بازاری:

این سایبان چتری از یک چتر بزرگ هشت ضلعی بر خوردار است و در بین مردم بسیار محبوب و پرکاربرد است.

چتر و سایبان ساحلی:

این سایبان دارای چتری گرد با حاشیه‌ های آویزان است که د ر اطراف لبه قرار گرفته‌اند. معمولا از این سایبان‌ها در فضا‌های ساحلی و نرم کار برد دارد.

چتر‌های یک سر آزاد:

این چتر در فضا‌های گوناگون کاربرد دارد. ویژگی منحصر به فرد این سایبان این است که می‌توان آن را با حرکت خورشید تنظیم کرد.

چتر پاگودا:

این چتر‌های آسیایی به پاگودای ژاپنی بسیار شباهت دارند.

چتر‌های لوگودار:

با استفاده از این چترها قطعا همه را از علاقه مند‌های خود آگاه می‌کنید. چرا که این چترها برندها و تیم‌های ورزشی را تبلیغ می‌کنند.

چتر‌های سطح تجاری:

نظیر این دسته از چترگرد برای سایبان چتری را می‌توان. در رستوران‌ها و فضا ‌های باز دید که جهت مقابله با شرایط جوی به کار می‌روند.

انواع پارچه برای این سایبان:

پارچه های سایبان چتری شامل:

  • پارچه‌ های برزنتی نخی

  • پارچه‌ های برزنتی PVC

  • پارچه‌ های خلبانی و نانو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست