سایبان پارچه ای

سایبان پارچه ای

یک سایبان پارچه ای کششی اغلب به عنوان سقف مورد استفاده قرار می گیرد، و می تواند مساحت های بزرگ را پوشش دهد. این موضوع و زیبایی بصری قابل توجه می باشد.

این نوع سایبان ها معمولاً در اماکن ورزشی ، انبارها و انبارها و سالن های نمایشگاهی یافت می شوند. در این مقاله به طور مختصر در مورد انواع ، شکل ها و مزایای سازه های کششی در سایتن صحبت می کنیم.

سایبان پارچه ایسایبان پارچه‌ای

مزایای سایبان پارچه‌ای

این نوع سایبان دارای مزیت های مختلفی می باشد. در برخی شرایط آب و هوایی به عنوان یک نیاز ضروری در نظر گرفته می شود. در ادامه ویژگی های سایبان پارچه ای را ذکر می کنیم:

  • جلوگیری از نفوذ باد، برف، باران و تابش مستقیم خورشید
  • مقابله با تشعشات مضر نور آفتاب
  • زیبایی فضای حیاط منزل مسکونی
  • صرفه جویی در مصرف انرژی

"<yoastmark

تاریخچه سایبان

نخستین توسعه محاسبات عملی تنش ها و تغییر شکل سازه کششی ، پوسته ها و غشاها توسط یک مهندس روسی ولادیمیر شوخوف انجام شد.

او ۸ غرفه نمایشگاهی و سازه های پوسته نازک غرفه های نمایشگاه برای نمایشگاه نیژنی نوگورود در سال ۱۸۹۶ طراحی کرد و مساحت ۲۷۰۰۰ متر مربع را در بر گرفت. امروزه، سایبان چادری محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار گرفته اند.

هزینه سایبان چادری

با توجه به نوع پارچه ی به کار رفته در سایبان، کیفیت طراحی و دوخت، متراژ مورد نظر برای نصب چادر و سازه های به کار رفته در هنگام نصب چادر، قیمت سایبان پارچه ای به کار رفت در حیاط متفاوت می باشد.

به طور معمول برای سایبان ها از پارچه های بسیار مقاوم در برابر عوامل محیطی استفاده می شود. به عنوان مثال پارچه های برزنتی یکی از بهترین گزینه ها به عنوان یک  چادر و پارچه ضد آب هستند.
سایتن به عنوان تولید کننده، انواع چادر ها و انواع سایبان های با کیفیت را به مشتریان عرضه می کند.

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست