سایبان تراس – سایبان بالکن

سایبان تراس

سایبان تراس یا سایبان بالکن سایبانی است که از آن برای محافظت از گرما و سرما در فصل‌های مختلف سال استفاده می‌شود. این سایبان به دو صورت متحرک با موتور و متحرک بدون موتور در بازار وجود دارد. سایبان تراس متحرک با موتور مزایای بیشتری و بهتری نسبت به سایبان متحرک دستی داشته، و محوبیت بیشتری دارد. سایه بان تراس به دلیل کارآمد بودنش بسیار پرطرفدار شده است. سایه بان تراس برای محافظت از گیاهان داخل بالکن نیز کاربرد دارد و با متراژ مختلف قابلیت تولید را دارد و دارای تنوع رنگ و جنس مختلف وجود دارد.

سایبان تراس

سایبان تراس

ویژگی سایبان تراس

  • استفاده راحت از فضای بلا استفاده بالکن
  • قابلیت باز وبسته شدن با موتور برقی
  • باعث زیبایی تراس می‌شود.
  • مقاومت در برابر سرما و گرمای فضای بیرون
  • ضد زنگ بودن سایبان
  • کنترل از راه دور را دارد و میتوان آنرا از داخل منزل هدایت کرد.
  • با نصب دمای منزل خود را ۳۰ درجه خنک تر کنید.
  • دارای تنوع رنگ و طرح

انواع سایبان تراس یا بالکن

– سایبان تراس برقی

به دلیل استفاده راحت بیشتر صاحبان اماکن از سایبان برقی در بالکن خود استفاده می‌کنند. سایبان تراس برقی علاوه بر زیبایی، آسایش و راحتی را نیز برای کاربران آن به ارمغان می‌آورد. همچنین می‌توان با زاویه‌های تابش مختلف خورشید اندازه باز و بسته بودن را تغییر دهید تا بتوان از منظره بالکن یا تراس استفاده کنید.

– سایبان چتری

سایبان چتری نسبت به سایر انواع سایبان بالکن قیمت ارزانتری دارد. همینطور این سایبان را می‌توان اجزای آن را به راحتی از هم جدا کرده و در فصولی از سال که به آن نیاز نداریم، آن را جمع کنیم. این سایبان نیز برای تابش‌ آفتاب با زوایای مختلف مناسب است چرا که می‌توان زاویه چتر سایبان را تغییر داد.

– سایبان شفاف

برای ساخت سایبان شفاف از صفحات پلکسی استفاده شده به همین دلیل برای نورگیری بالکن از این نوع سایبان استفاده می‌شود. البته باید توجه داشت که اگر در بالکن خود از وسایلی مانند مبل و میز و … استفاده می‌کنید که تابش آفتاب باعث آسیب به آن‌ها می‌شود، بهتر است از سایبانهای دیگری از استفاده کنید.

– سایبان تاشو

این نوع سایبان برای تراس‌های کوچک مناسب‌ترین نوع سایبان است. چرا که می‌توان میزان سایه را تنظیم کرد.

مزایای سایبان تراس

حفاظت در برابر آفتاب، سرما و باران

نصب سایبان تراس با ایجاد سایه در برابر ۹۸% اشعه ماورابنفش مضر خورشید محافظت می‌کند‌. کاهش نور مستقیم خورشید با سایبان می‌تواند درجه حرارت تراس شما را تا ۲۰ درجه فارنهایت کاهش می‌دهد.

کاهش مصرف انرژی

سایبان نصب شده به شما در صرفه‌جویی هزینه‌ها و کاهش اثر کربن کمک می‌کند. این سایبان اغلب به عنوان تهویه مطبوع اصلی شناخته می‌شود، می‌تواند هزینه‌های انرژی شما را تا ۲۵% کاهش دهد.

نگهداری کم و مراقبت آسان

سایبانأهای تراس سایتن به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا بالاترین سطح طراحی و عملکرد را با هم ترکیب می‌کنند. سایبان‌های ما از پارچه‌های pvc ساخته شده، ضد آب و ضد کپک هستند. همچنین در طیف وسیعی از رنگ‌ها و  موجود است که ماندگاری آن‌ها ۱۰ سال یا بیشتر است.

گروه سایتن با بهره‌گیری از دانش مهندسان با تجربه معماری و سازه خود توانسته است ساخت سازه و سایبان چادری مدرن از جمله سایبان تراس را از مرحله عقد قرارداد تا خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه داده و رضایت آن‌ها را جلب نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست