نورپردازی سازه پارچه‌ای

نورپردازی سازه پارچه‌ای

جنس طبیعی پارچه کششی آن را به یک متریال بسیار عالی برای نورپردازی تبدیل نموده است. نور پردازی سازه‌ پارچه‌ای دکوراسیون‌های داخلی و خارج از ساختمان یکی از بخش‌های در حال توسعه در شرکت سایتن می‌باشد. برای این کار بخشی با نام ساینا روشن در شرکت ما فعالیت می‌نماید. سازه‌های ما نه تنها از نظر اندازه انعطاف‌پذیری دارند ، بلکه می‌توانند تقریباً به هر وسیله جانبی که عملیات شما نیاز دارد از جمله نور مصنوعی مجهز شوند. درک خوب ما از فرمهای سازه پارچه‌ای به ما اجازه می‌دهد تا یک سازه پارچه‌ای را به بهترین شکل ممکن نورپردازی نماییم.

به عنوان بخشی از طراحی کلی ساختار پارچه‌ٔای کششی شما، نورپردازی باید به عنوان گزینه‌ای در نظر گرفته شود که واقعاً به تقویت فرم آن کمک کند. نورپردازی را می‌توان در هر ساختاری گنجانید، چه در محیط داخلی، چه در محیط خارجی و چه در نمایشگاه. معمولاً برای استفاده در فضای داخلی یا نمایشگاه – و شما منبع نوری دارید که می‌توانید آن را به راحتی روی سایبان خود پنهان کنید و در زیبایی فرم اشکال ایجاد نمی‌کند.

خلاقیت در نورپردازی سازه پارچه‌ای

از سیستم‌های نورپردازی سازه پارچه‌ای معمولی تا نورپردازی‌های مدرن پاسخگو و تعامل، بخش ساینا روشن شرکت ما توانایی انجام هر دو نوع نورپردازی را دارد. انواع سیستم‌های نورپردازی به طور فوق‌العاده قابلیت اجرا بر روی پارچه کششی را دارند، این نورپردازی‌ها مناسب برای:

  • تعریف فضا
  • اضافه نمودن احساس به فضا
  • روشنایی مسیر
  • امنیت

پارچه کششی یک راه‌حل معماری انعطاف پذیر و جذاب است. نور به عنوان یک محرک بینایی عمل می‌کند. البته این مهم است که برای انتخاب پارچه مناسب و چراغ نورپردازی مناسب از ابتدا بخواهید به نتیجه دلخواه برسید. هنگام ادغام نور پس زمینه در یک ساختار، یک محیط غیرمنتظره و جذاب می‌شود. سبک‌های مختلفی از نور را می‌توان گنجانید ، بسته به نوع مورد نظر – چه نور بالا و چه یک درخشش همه جانبه. نورپردازی پشتی همچنین فرصتی را برای استفاده از ساختار قاب به عنوان یک جز تزئینی فراهم می‌کند.

نورپردازی سازه پارچه‌ای

کاربردهای نورپردازی

بخش ساینا روشن ما به تمام امکانات و وسایل نورپردازی سازه پارچه‌ای مجهز شده است تا بتواند انواع طرح‌های خلاق را پیاده‌سازی نماید. امروز بر روی تمام متریال‌های پارچه کششی PVC ، PTFE شیشه‌ای و پارچه‌های ETFE می‌توان نورپردازی نمود. کاربردها شامل:

  • نمایش لوگو
  • هدایت مردم
  • افزایش فضا
  • تغییر حس فضا
  • امنیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست